Dit evenement heeft al plaatsgevonden.

BIRDsessions

Funk the fear, fear the soul

Autumn Residency curated by Joop de Graaf
Datum
woensdag 6 september 2023
Start
Start 20:00 - 23:00

Autumn is near, een nieuwe BIRDsessions Residency is here! Next up: Joop de Graaf. Joop presenteert ons, verdeeld over vijf sessies, een verzameling van zijn favoriete nummers om te spelen. Van muziek waarmee hij is opgegroeid, tot aan nummers die hij de afgelopen zes jaar heeft geleerd.

Funk the fear, fear the soul

Deze sessie gaat over de invloeden van het collectief Soulquarians. Welke muzikanten hebben de artiesten van de Soulquarians beïnvloed? En welke muzikanten zijn weer door de artiesten van de Soulquarians beïnvloed? Verwacht een sessie that’s all about funk, geïnspireerd door bands en artiesten als Funkadelic, Prince, Sly & The Family Stone, Esperanza Spalding, H.E.R. en Louis Cole.

Line-up
Guitar: Johnny Biner
Keys: Micah Graves
Drums: Kasparas Petkus
Vocals: Zema Baghirova
Saxophone: Diana Dzabbar
Bass & session leader: Joop de Graaf

Autumn Residency curated by Joop de Graaf
Joop de Graaf heeft de afgelopen zes jaar gestudeerd aan de jazzafdeling van het Conservatorium van Amsterdam. Door zijn studie heeft Joop veel nieuwe mensen ontmoet in Amsterdam en daarbuiten, zoals in Rotterdam. Hij neemt tijdens de sessions een aantal getalenteerde muzikanten mee om zijn favoriete nummers te spelen. Ben je er ook bij? Neem je instrument mee en join het podium! Dit komt eraan:

Get Your Tickets •
Get Your Tickets •

NEEM CONTACT OP NEEM CONTACT OP

NEEM CONTACT OP NEEM CONTACT OP