fbpx

Agenda

Tickets

Friday 01 July

An ode to

Strange Fruit

w/ Charmaine, Suze Ijó, Thelonious a.o.


Gratis

BIRDsessions

Hidden Gems

Summer Residency curated by Brenn Luiten

Wednesday

29

June

Interview

Sway Sessions met Brenn Luiten

De zomer klopt aan de deur met de vraag ‘wie wordt de artist in residence deze zomer?’ Brenn Luiten answers!

Gratis

North sea round town

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

30

June

Tickets

Thursday 30 June

north sea round town

Myles Sanko

Article

5 redenen om Myles Sanko te zien

Myles Sanko treedt op in BIRD. Mocht je hem niet kennen, is deze tekst speciaal voor jou geschreven.

Myles Sanko

Tickets

Friday 01 July

An ode to

Strange Fruit

w/ Charmaine, Suze Ijó, Thelonious a.o.

Tickets

The Grapevyne RNB & HipHop Classics

Saturday

02

July

Gratis

BIRDsessions

The Nest vol. 1: Reunion

Summer Residency curated by Brenn Luiten

Wednesday

06

July

Interview

Sway Sessions met Brenn Luiten

De zomer klopt aan de deur met de vraag ‘wie wordt de artist in residence deze zomer?’ Brenn Luiten answers!

Gratis

north sea round town

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

07

July

Tickets

Friday 08 July

North Sea Round Town

BoogieBall

Official North Sea Jazz Afterparty

Tickets

Saturday 09 July

North Sea Round Town

BoogieBall

Official North Sea Jazz Afterparty

Gratis

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

14

July

Tickets

OBVIOUS BY NIGHT

Friday

15

July

Tickets

BIRDbeats: Silent Disco

GARDEN OF BIRD

Saturday

16

July

Tickets

Saturday 16 July

Beyoncé vs Rihanna

Gratis

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

21

July

Tickets

NRG (Energy)

UK Garage & Bass

Friday

22

July

Gratis

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

28

July

Gratis

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

04

August

Tickets

Saturday 06 August

BIRD Takeover

Blijdorp Festival

w/ Kamma & Massalo, Kevin & Soul Clap a.o

Gratis

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

11

August

Gratis

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

18

August

Tickets

BIRDbeats: Silent Disco

at Garden of BIRD

Saturday

20

August

Gratis

LATIN THURSDAYS

GARDEN OF BIRD

Thursday

25

August

Tickets

Saturday 27 August

Xenia Rubinos

Tickets

Saturday 27 August

PRINCE VS MICHAEL

Tickets

Saturday 03 September

Annabel, BIRD, LantarenVenster, Motel Mozaïque & Rotown present

Kokoroko

at Annabel

Tickets

Wednesday 07 September

JP Cooper

At LantarenVenster

Tickets

Friday 09 September

Chief Xian aTunde Adjuah

Formerly known as Christian Scott

Tickets

Wednesday 14 September

Oddisee & Good Compny

At it again tour

Tickets

Thursday 15 September

Son Little

Tickets

Friday 16 September

360 Degrees

Antal

All Night Long

Tickets

Sunday 18 September

Jaga Jazzist

Tickets

Wednesday 21 September

Moonchild

at LantarenVenster

Gratis

Alternate Takes

Antares Flare

Thursday

22

September

Tickets

Tuesday 27 September

LETTUCE

Tickets

Thursday 29 September

New Cool Collective

Benjamin Herman

Article

De veelzijdige samenwerkingen van Benjamin Herman

Als Benjamin Herman al valt te plaatsen in een hokje is het dat van muzikaal meesterbrein. Want hoewel zijn basis […]

Sold Out

Marc Broussard

At Lantarenvenster

Saturday

01

October

Sold Out

Saturday 01 October

Marc Broussard

At Lantarenvenster

Tickets

Saturday 01 October

sor

Sold Out

Marc Broussard

At Lantarenvenster

Sunday

02

October

Tickets

Tuesday 04 October

Children of Zeus

Tickets

Wednesday 12 October

And We Go Gentle Tour

Hiatus Kaiyote

at Theater Rotterdam

Tickets

Sunday 30 October

Charlotte Dos Santos

Tickets

Thursday 03 November

Neal Francis

Tickets

Friday 04 November

Quique

Tickets

Wednesday 09 November

Melanie Charles

Tickets

Saturday 12 November

JAEL

Albumtour

Tickets

Sunday 20 November

Alfa Mist

at Maassilo

Article

Sicke Sessies van Alfa Mist en Dan Kye

Dan Kye en Alfa Mist zijn beiden fan van live-sessies vol jazz, soul en hiphop, verpakt in soepele beats. Zo […]

Tickets

Tuesday 22 November

Pip Millet

Tickets

Thursday 24 November

YellowStraps & YVES

Tickets

Linde Schöne

Friday

25

November

Tickets

Saturday 26 November

Ondara

Tickets

Saturday 26 November

360 Degrees

Chaos In The CBD

Tickets

Sunday 27 November

Jacob Banks

at maassilo

Tickets

Thursday 01 December

BRUUT!

Tickets

Wednesday 07 December

Oscar Jerome

Article

BIRD ❤️ COLORS

BIRD ❤️ COLORS. En dat is te merken aan de artiesten die de COLORS-revue passeren. Check hieronder welke COLORS-cats er […]

Tickets

Friday 23 December

LantarenVenster & BIRD present

Kraak & Smaak (Live)

at LantarenVenster

Playlist

Wie ga je bellen? Kraak & Smaak!

Een track gemaakt die nog wel wat extra’s kan gebruiken? Bel Kraak & Smaak om de klus te klaren en je nummer wordt een instant disco-hit.

Tickets

Sunday 09 April

Akua Naru