fbpx

Agenda

Tickets

Friday 15 April

Open Mike Eagle


Tickets

Sunday 30 January

Neal Francis

Support: Matsu Fox

Tickets

Friday 04 February

360 Degrees Presents

Chaos In The CBD

Tickets

Friday 11 February

Jaga Jazzist

Tickets

Saturday 12 February

Valentine’s dinner

Tickets

Tuesday 22 February

Moonchild

at LantarenVenster

Sold Out

Thursday 24 February

Orchestra Baobab

In LantarenVenster

Tickets

Saturday 26 February

Joel Culpepper

Tickets

Sunday 27 February

Karsu

at Annabel

Gratis

Wednesday 02 March

BIRDsessions

Songs of Joy

Spring Residency curated by Peter Somuah

Interview

On Safe Ground met Peter Somuah

Een maand lang schotelt Peter Somuah ons zijn persoonlijke droomprogramma voor. Hoe hij deze residency invult en waar hij zijn inspiratie vandaan haalt vertelt Peter in een gesprek met BIRDsessions-programmeur Raluca Baicu.

Tickets

Sunday 06 March

City of The Sun

+ support St Woods

Tickets

Wednesday 09 March

Curtis Harding

at Maassilo

Gratis

BIRDsessions

A Night of Soul Music

Spring Residency curated by Peter Somuah

Wednesday

09

March

Interview

On Safe Ground met Peter Somuah

Een maand lang schotelt Peter Somuah ons zijn persoonlijke droomprogramma voor. Hoe hij deze residency invult en waar hij zijn inspiratie vandaan haalt vertelt Peter in een gesprek met BIRDsessions-programmeur Raluca Baicu.

Gratis

Alternate Takes

Anan Ya’ari

Thursday

10

March

Tickets

Friday 11 March

360 Degrees presents

Glenn Underground

Tickets

Monday 14 March

Bebel Gilberto

Sold Out

Tuesday 15 March

Zwangere Guy

+ Support DIKKE

Gratis

BIRDsessions

Tribute to Ebo Taylor

Spring Residency curated by Peter Somuah

Wednesday

16

March

Interview

On Safe Ground met Peter Somuah

Een maand lang schotelt Peter Somuah ons zijn persoonlijke droomprogramma voor. Hoe hij deze residency invult en waar hij zijn inspiratie vandaan haalt vertelt Peter in een gesprek met BIRDsessions-programmeur Raluca Baicu.

Tickets

Thursday 17 March

Meridian Brothers

Tickets

Tuesday 22 March

Lady Blackbird

Tickets

Wednesday 23 March

Navy Blue

Gratis

BIRDsessions

P-JAM

Spring Residency curated by Peter Somuah

Wednesday

23

March

Interview

On Safe Ground met Peter Somuah

Een maand lang schotelt Peter Somuah ons zijn persoonlijke droomprogramma voor. Hoe hij deze residency invult en waar hij zijn inspiratie vandaan haalt vertelt Peter in een gesprek met BIRDsessions-programmeur Raluca Baicu.

Tickets

Thursday 24 March

Monophonics

+ afteract Lucas

Gratis

LUCAS

Afteract

Thursday

24

March

Tickets

Friday 25 March

BRUUT!

Gratis

BIRDsessions

Celebrating Michael Jackson’s Music

Spring Residency curated by Peter Somuah

Wednesday

30

March

Interview

On Safe Ground met Peter Somuah

Een maand lang schotelt Peter Somuah ons zijn persoonlijke droomprogramma voor. Hoe hij deze residency invult en waar hij zijn inspiratie vandaan haalt vertelt Peter in een gesprek met BIRDsessions-programmeur Raluca Baicu.

Tickets

Thursday 31 March

Ross From Friends

Tickets

Friday 15 April

Open Mike Eagle

Tickets

Sunday 17 April

Jake Isaac

Tickets

Monday 18 April

Akua Naru

Tickets

Motel Mozaique Festival 2022

Thursday

21

April

Tickets

Sunday 24 April

Zuco 103

Tickets

Thursday 28 April

Gerson Main

Tickets

Friday 29 April

YIN YIN

Tickets

Sunday 08 May

The James Hunter Six

Tickets

Wednesday 11 May

PM Warson

Tickets

Friday 20 May

STUFF.

Tickets

Thursday 26 May

Nate Smith

KINFOLK

News

José James stalkt Nate Smith

Dat José James slick is, wist je natuurlijk al. Maar dat hij deze slickheid ook gebruikt om zijn idolen te stalken…

Interview

De favoriete drummer van je favoriete drummer

We got some good ass drummers. Waar kijkt jij jouw favoriete drummer naar uit?

Tickets

Saturday 04 June

Cyrille Aimée

at LantarenVenster

Tickets

Wednesday 08 June

MIKE

Tickets

Friday 10 June

360 Degrees presents

Mr. Scruff x Jamie 3:26

Tickets

Saturday 11 June

BIRD en LantarenVenster present

Meshell Ndegeocello

Tickets

Tuesday 14 June

Helado Negro

Gratis

Jessy Yasmeen

Afteract

Tuesday

14

June

Sold Out

Sunday 19 June

Spinvis

Tickets

Thursday 15 September

Son Little

Tickets

Tuesday 27 September

LETTUCE

Sold Out

Marc Broussard

At Lantarenvenster

Saturday

01

October

Sold Out

Marc Broussard

At Lantarenvenster

Sunday

02

October

Tickets

Wednesday 12 October

And We Go Gentle Tour

Hiatus Kaiyote

In Theater Rotterdam