fbpx

Agenda

Tickets

Sunday 16 February

Joe Armon-Jones


Tickets

Sunday 16 February

Joe Armon-Jones

Joe Armon-Jones

Article

UK-jazz (🇬🇧) takeover in BIRD

De bustling UK-scene maakt een oversteek naar BIRD. Witness the sickness!

Gratis

BIRDsessions

Fenix

Wednesday

19

February

Gratis

Salsa Thursdays

Thursday

20

February

Tickets

Friday 21 February

GROOF Presents

Detroit Swindle

w/ Peter Groovin

Interview

Maak kennis met: GROOF

Vrijdag 22 november gaat GROOF los met hun tweede editie in BIRD. Voorafgaand hebben we wat vragen voor de organisatoren. […]

Detroit Swindle

Tickets

DONNA

Saturday

22

February

Gratis

BIRDsessions

Fast D

Wednesday

26

February

Gratis

Salsa Thursdays

Thursday

27

February

Tickets

Friday 28 February

Ntjam Rosie

CD Release

Ntjam Rosie

Tickets

Mama Africa

Friday

28

February

Tickets

BIRDBEATS: SILENT DISCO

at MAVIS

Saturday

29

February

Tickets

Cloud 8

W/ Djeff, Cincity & more

Saturday

29

February

Tickets

Sunday 01 March

Nona

Gratis

BIRDsessions

CLOD!

Wednesday

04

March

Tickets

Thursday 05 March

Charlotte Dos Santos

Gratis

Thursday 05 March

Salsa Thursdays

Gratis

HAN’AU

Thursday

05

March

Tickets

BIRDBOXX EP. 2

Friday

06

March

Tickets

Saturday 07 March

Baby Rose

+ Spencer.

Tickets

Patchwork x 360 Degrees

Antal, Sassy J & Dego

w/ Thelonious & Sykes

Saturday

07

March

Tickets

Tuesday 10 March

Franc Moody

Tickets

Wednesday 11 March

Yardbird presents

Yung Nnelg

Gratis

BIRDsessions

Elijah Waters + The Freedom

Wednesday

11

March

Gratis

Salsa Thursdays

Thursday

12

March

Tickets

Vinyl Cut

Friday

13

March

Tickets

Saturday

14

March

Gratis

BIRDsessions

Tizaan Alphonso Quintet

Wednesday

18

March

Gratis

Salsa Thursdays

Thursday

19

March

Tickets

360 Degrees present

Glenn Underground

Friday

20

March

Tickets

Soul Food Night

Hosted by COCO

Saturday

21

March

Tickets

Soul Power

Make it funky

Saturday

21

March

Tickets

Wednesday 25 March

Shafiq Husayn

Gratis

BIRDsessions

Brintex Collective plays Shafiq Husayn

Wednesday

25

March

Tickets

Thursday 26 March

blackwave.

Gratis

Salsa Thursdays

Thursday

26

March

Tickets

Friday 27 March

BRUUT! & Anton Goudsmit

A tribute to the surf guitar

Tickets

Wednesday 01 April

ALA.NI

Tickets

Thursday 02 April

Son Little

Tickets

Saturday 04 April

ANBU

Tickets

Sunday 05 April

Butcher Brown

Tickets

Wednesday 08 April

Becca Stevens

At Lantarenvenster

Tickets

Friday 10 April

The Streets

At Maassilo

Tickets

360 Degrees presents

Carista

Friday

10

April

Tickets

Saturday 11 April

Jennie Lena

Tickets

Motel Mozaique Festival 2020

Thursday

16

April

Tickets

City of The Sun

Friday

24

April

Sold Out

Saturday 25 April

Celeste

Article

De winnaar van de BBC Sound of 2020-verkiezing is…… CELESTE!

Hier een aantal redenen waarom je precies daarom haar show op 25 april in BIRD niet mag missen.

Tickets

Crispy

Saturday

25

April

Tickets

Saturday 02 May

Cyrille Aimée

at LantarenVenster

Tickets

Thursday 07 May

Mamas Gun

Tickets

Thursday 14 May

Jordan Mackampa

Gratis

BIRDsessions

Like Minds

Wednesday

27

May

Tickets

Saturday 04 July

BIRD Takeover

Confetti Fest

Tickets

Saturday 29 August

Prince vs Michael

Tickets

Friday 25 September

King Shiloh Sound System

Sold Out

Friday 02 October

EXTRA SHOW OP ZATERDAG 3 OKTOBER

Marc Broussard

At Lantarenvenster

Tickets

Friday 02 October

Karsu

Tickets

Saturday 03 October

EXTRA CONCERT

Marc Broussard

At Lantarenvenster