
Dit evenement heeft al plaatsgevonden.
Eternalism 2: Present
Eternalism 2: Present

Dit evenement heeft al plaatsgevonden.
Eternalism 2: Present
Summer at last! En de zomer brengt voor BIRDsessions meteen ook een nieuwe residency met zich mee. De Summer Residency wordt dit jaar verzorgd door Efe Erdem. Efe’s credentials zijn off the roof: zo was hij sideman bij grote namen als bandleden van de Rolling Stones, Tony Allen en Robert Glasper om er maar enkele op te noemen, en hij heeft honger naar meer. Nou.. let’s go dan.
Eternalism 2: Present
Efe Erdem brengt deze week goede vriend en zanger Kris Rietveld met zich mee. Met gebundelde krachten zullen ze de avond doordringen: een beetje jazz, een beetje funk en soul, en vooral met alle aandacht naar de stem. Ook hier beginnen ze met de classics en eindigen ze met composities die (nog) speciaal voor jouw oren zijn besteed!
Line-up
Kris Rietveld: vocals
Jamie Peet: drums
Anan Den Boer: keys
Efe Erdem: trombone
Summer Residency Curated by Efe Erdem
Zijn project voor de Summer Residency heet Eternalism. Inspiratie voor de sessies haalt hij uit het geloof dat het verleden, het heden en de toekomst met elkaar verweven zijn: een moment dat ooit het heden was wordt deel van het verleden; en deel van de toekomst wordt op zijn beurt het nieuwe heden. Zo zullen alle sessies ook een verbonden geheel worden van verschillende spirits of time.
We zien je dus – elke – donderdag in BIRD, en vergeet je instrumenten niet! Dit komt er aan:
- Do. 27 juni: Eternalism 1 (past)
- Do. 11 juli: Eternalism 3 (future)
Dit event wordt mede mogelijk gemaakt door North Sea Round Town. North Sea Round Town is het fringe festival van North Sea Jazz dat neerstrijkt in Rotterdam, met het beste dat de stad te bieden heeft aan jazz, blues, soul, funk, hiphop, pop, improvisatie en crossovers. Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief.
