fbpx

Sunday 01 November 2015

Gratis

Brazilian Afternoon

w/ Ivy Lemos

Start

15:00

Ticket prices

Gratis

Genre

    Tell your friends

    In Brazilië is de zondagmiddag dé tijd voor een biertje, lekker eten en een roda (jamsessie). Dans op swingende choros en sambas. Ben je bekend met de gitaar, pandeiro of cavaquinho? Neem ze vooral mee!

    Tijdens deze editie van Brazilian Afternoon wordt de roda geopend door Ivy Lemos. Ivy is een Braziliaanse singer-songwriter die sinds 2008 in Nederland woont en op dit moment studeert aan Codarts in Rotterdam. Ivy is geboren en opgegroeid in Belém, in de Braziliaanse deelstaat Pará. Haar liefde voor haar geboortestad, de Amazone en haar land zijn goed terug te horen in haar uitgebreide repertoire.

    Line-up

    Ivy Lemos: zang
    Marcelo Rosario: zevensnarige gitaar
    Felipe Veiga: percussie
    Marijn van der Linden: cavaquinho

     

    View agenda

    Have A Look At This

    Friday 02 May

    NEWARK

    Vrijdag 02 mei een EP Release concert van de in Nederland geboren muzikant en producer NEWĀRK. Hij begon als kind met piano en ging snel over op produceren op zijn eerste laptop, waar zijn creativiteit echt tot bloei kwam. Met elk nummer creëert NEWĀRK een wereld van geluid, waarbij hij minimalistische productie combineert met rijke, filmische verhalen die rauwe emoties vastleggen en luisteraars uitnodigen in zijn innerlijke wereld.

    Thursday 03 April

    Gerson Main

    Gerson Main

    You may already know Gerson Main as the striking guitarist with a fur hat from Akwasi’s band. Together they played the music from the Daar Ergens project during Festival De Keuze in 2013. But since 2015, at least half of the Netherlands has known him from The Best Singer-Songwriter in the Netherlands. Thursday 3rd April he will be performing in V11, Rotterdam.

    Friday 11 July

    BOOGIEBALL

    Al voor de zestiende keer zal Boogieball de nachtelijke afsluiter zijn van het North Sea Jazz, en ook wel North Sea Round Town. Bij BIRD vinden op vrijdag 11 en zaterdag 12 juli weer afterparty’s plaats waar zomaar artiesten van North Sea Jazz aanwezig kunnen zijn om te jammen of achter de draaitafel te kruipen.