
Goldlink
Goldlink
Inclusief Servicekosten

Goldlink
Met dank aan onze partners
















GoldLink live in BIRD Rotterdam – 12 april 2026 | Future bounce concert
Er bestond geen plek in het muzikale landschap voor een artiest als GoldLink. Tot hij die zelf creëerde. Opgegroeid in en rond Washington, D.C. begon de rapper, geboren D'Anthony Carlos in 1993, in zijn late tienerjaren muziek te schrijven. Hij trok zijn eigen spoor, ergens tussen hiphop, house, elektronische muziek en R&B. Een kleurrijke, sprankelende, ritmische storm die je meteen bij de lurven grijpt.
In 2014 verscheen zijn debuutmixtape The God Complex. Een jaar later werd hij opgenomen in de XXL Freshman Class. Met steun en wijsheid van Def Jam, mede opgericht door Rick Rubin, volgde in 2015 And After That, We Didnt Talk, een project dat rauwe verhalen verbond met een bruisend, lichtvoetig geluid. In 2017 bracht hij At What Cost uit, met daarop het voor een Grammy genomineerde Crew.
Samen met vernieuwers als Anderson Paak, KAYTRANADA, Flume en Chance the Rapper staat GoldLink voor een steeds verder uitdijende visie op wat hiphop en dancemuziek kunnen zijn. Hij droomt van een grensloze clubwereld waar genres en regio's geen strijd voeren maar samen bewegen, waar de vibe regeert. Geen rap, geen elektronisch, maar wat GoldLink zelf speels future bounce noemt. En precies dat maakt hij nu.


