fbpx

Thursday 30 January

Donderdag 30 JAN t/m Zaterdag 08 FEB

BIRD X IFFR DINNER SPECIAL

Van tafel naar theater

Start

30 januari t/m 09 februari

Ticket prices

€29,50 (3 gangen)

Maak je IFFR-avond compleet met de perfecte combinatie van film en food bij BIRD! Tijdens het festival (30 januari t/m 09 februari) serveren wij een speciale 3-gangenmenu voor slechts €29,50. Geniet van een heerlijk diner in ons restaurant, voordat je het theater induikt. Reserveer nu een tafel onder vermelding van IFFR!

Het menu

Onze chef Rogier heeft weer alles uit de kast gehaald en een fantastisch menu samengesteld dat je gegarandeerd laat genieten.

IFFR: Waar verhalen tot leven komen

Het International Film Festival Rotterdam (IFFR) is dé plek waar filmmakers, verhalenvertellers en filmfanaten samenkomen. Van baanbrekende premières tot verborgen parels uit de wereldcinema – dit festival staat volledig in het teken van avontuur, verbeelding en de kracht van film.

Laat je inspireren door een divers programma vol unieke verhalen en onvergetelijke beelden. Bekijk het volledige programma en plan je ideale festivalervaring via de website van IFFR.

Combineer je bezoek met onze BIRD x IFFR Dinner Special en maak er een avond uit om nooit te vergeten!

View agenda

Have A Look At This

Wednesday 28 May

YNG MARTYR

Woensdag 28 mei is het concert van de Australische rapper YNG Martyr in V11, Rotterdam. Hij is vooral bekend van zijn virale hit “Nike Ticks”. Zijn sound wisselt tussen energieke trap en ingetogen R&B, doordrenkt met unieke, aanstekelijke ritmes en melodieën.

Friday 21 March

Benjamin Herman’s Bughouse

Op vrijdag 21 maart komt Benjamin Herman’s Bughouse naar BIRD. Saxofonist en muzikale allesvreter Benjamin Herman is al meer dan dertig jaar één van de meest productieve musici van zijn generatie.

Monday 26 May

ALABASTER DEPLUME

Alabaster DePlume is een Britse saxofonist, componist en activist die muziek en poëzie op een unieke manier verweeft. Bekend om […]